Ungdomshold - Torsted Håndboldklub

Torsted HK har mange ungdomshold i alle aldersgrupper – både piger og drenge. Skal du spille håndbold i Horsens? Så find dit hold for sæsonen 2024/2025 her.

Træningstider: Du kan finde sæsonens træningstider her.

Ny spiller: Er du ny spiller, kan du få mere information her.

Hold

Kontakt

Trille Trolle 
U6 MixHenrik Nielsen
2389 6075 / nilbert2@hotmail.com
U7 Mix

Sune Lund Jensen

4086 3810 / suneljensen@hotmail.com

Pernille Holck Madsen
2233 0049 / pernille.madsen@danone.com

U9 DrengeAnders Nikolajsen
2148 6373
U8/U9 Piger

Ann Louise Sørensen
5189 2603 / annlouise89@gmail.com

Cathrine Skouboe Olesen
2913 7916 / cathrine0702@live.dk

U11 Piger

Facebookgruppe

Katrine Kümmel Kastholt (Hold 1)

2735 4632 / kummelkastholt@gmail.com

Anders Michelsen (Hold 1)

4017 1531 / anders@senga.dk

Julia Pedersen (Hold 1)

53707160 / juliamajkowskapedersen@gmail.com

Jakob Madsen (Hold 2+4)

Beth Grotkær (Hold 2+4)

Bettina Toft Møller Mikkelsen (Hold 3)

U11 Drenge

Casper Christian Jensen

2576 5255 / ccj25765255@gmail.com

Mette Westh Kjersgaard
4068 4240 / mettewk@gmail.com

Anja Kjærhus
2064 5483 / ackjaerhus@gmail.com

U13 Piger

Martin Jakobsen

2283 9682 / martin_jacobsen85@hotmail.com

Pernille Holck Madsen

2233 0049 / pernille.madsen@danone.com

Lone Bay-Smidt

2263 1177 / lonekri@hotmail.com

U13 Drenge

Jane Rix Mandal
4052 2772 / jrm@live.dk

Clara Skriver
5342 4829 / clara100405@gmail.com

Lars Lykke Wenneberg
2491 5738

U15 Piger

U15P-1:
Facebook

Frank Ole Pedersen (Hold 1)
2237 5010 /  frank123ole456@gmail.com

Cecilie Frees (Hold 1)
3033 5106 / ceciliefrees@hotmail.com

Line Stausgaard Hansen (Holdleder – Hold 1)

2679 5351 /  linehansen270579@gmail.com

Frederikke Bach (Hold 2)
2517 6525 / frederikke.bach.07@gmail.com

Kasper Eggert (Hold 3+4)
2667 0493 / kasper_eggert@hotmail.com

Line Elbæk Clausen (Hold 3+4)
6166 5538 / urpils@hotmail.com

U15 Drenge

Lukas Kjærhus (Hold 1)
3048 9098 / lucaskjaerhus@gmail.com

Marianne Buur Røjgaard (Hold 2)

4223 9988 / mb8700@gmail.com

U17 PigerMorten Helwig
2889 4476 / cybercyrus@hotmail.com
U17 DrengeJacob Johansen
U19 PigerFrederik Aabo Salling
2791 8110 / frederikaabo@gmail.com
U19 DrengeMichael Rasmussen
2728 5835 / michael-rasmussen@live.dk